Skip to content
Menu
mniej niż minuta min

Rok 2014. P jak… Podsumowanie. Podziękowanie. Plany na Przyszłość.

Rok 2014 właśnie dobiega końca.

Myślę, że to był dobry rok. I mam nadzieję, iż następny będzie lepszy.

Sporo się w mijającym roku działo na blogu. Było o dziale spadkuzachowku, procedurze cywilnej, mediacji, pojawił się też pierwszy wpis gościnny.

To (w dużym skrócie) o tym, co było.

A o czym będzie w nadchodzącym roku?

O dziale spadku, zachowku, procedurze cywilnej… 🙂

gdyby ktoś chciał bardziej konkretnie:

będzie o dziedziczeniu udziałów w spółce z o.o., będą dalsze wpisy z serii “prawo spadkowe a podatki”, będą też kolejne wpisy gościnne.

Jeśli jest coś, co szczególnie Cię zainteresowało i o czym chciałbyś w nadchodzących miesiącach przeczytać, napisz o tym w komentarzach.

kasia-blog-spadkowy

Jestem adwokatem. Prowadzę kancelarię adwokacką we Wrocławiu. W swojej praktyce zajmuję się sprawami z zakresu prawa spadkowego. Doświadczeniem zdobytym w trakcie aplikacji adwokackiej oraz na salach sądowych dzielę się z Czytelnikami w ramach tego bloga.

Zobacz spis treści

Zajrzyj na mój drugi blog

razem-czy-osobno2

Szukaj

Tematy główne

Artykuły

Archiwum wpisów

Archiwa

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez adwokat Katarzyna Skowrońska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się wiedzą bezpłatnie. Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie. Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  1 Comment

  1. Wojtek
   4 stycznia 2015 @ 14:24

   Dziękujemy za pracowity roki i masę przydatnych informacji, dużo wytrwałości i zdrówka w nowym roku. Pozdrawiam serdecznie.

   Reply

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *