Skip to content
Menu

Porady prawne

Dzień dobry! Szczerze cieszę się, że odwiedziłeś mój blog!

Mam nadzieję, że wiedza i wskazówki, które tu zostawiłam, pomogły Ci zorientować się w Twojej sytuacji prawnej. Zapraszam Cię więc serdecznie, abyś był tutaj częstym gościem.

Musisz wiedzieć, że ten blog jest bardzo popularny. Przez wiele miesięcy czerpałam z kontaktu z Tobą wiele radości, pomagając wszystkim całkowicie bezinteresownie. Jednak, co tu dużo mówić, zapytań i próśb jest coraz więcej, a doba ma przecież niestety tylko 24 godziny. Muszę więc dokonać jakiegoś wyboru.

Jeżeli więc zadajesz mi pytanie w swojej indywidualnej sprawie chcę, żebyś wiedział, że również bardzo chętnie Ci pomogę, ale wyłącznie w ramach pomocy odpłatnej.

Jeśli mi ufasz, możesz powierzyć mi swój problem, a ja się z nim chętnie zapoznam i dokonam WYCENY. A wtedy Ty będziesz mógł zdecydować, czy chcesz z mojej pomocy skorzystać. Na pewno przyznasz mi rację, że to jest bardzo uczciwy układ.

Skontaktuj się

Możesz na przykład skorzystać z tego prostego formularza i opisać mi wszystko dokładnie:

Możesz także kontaktować się telefonicznie : 601 160 246

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez adwokat Katarzyna Skowrońska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.