Katarzyna Skowrońska

adwokat

Jestem adwokatem. Prowadzę kancelarię adwokacką we Wrocławiu. W swojej praktyce zajmuję się sprawami z zakresu prawa spadkowego. Doświadczeniem zdobytym w trakcie aplikacji adwokackiej oraz na salach sądowych dzielę się z Czytelnikami w ramach tego bloga...
[Więcej >>>]

Konsultacje online +48 601 160 246

Wpis gościnny – zapowiedź

Katarzyna Skowrońska08 października 20142 komentarze

Dziedziczenie to całkiem skomplikowana sprawa (o czym pewnie już przekonałeś). Dziedziczy się nie tylko dom i samochód czy rodową zastawę. Sprawa robi się bardziej złożona jeśli w skład spadku wchodziły np. udziały w spółce z o.o. czy akcje. Ale gdy spadkodawca był wspólnikiem w spółce osobowej, także mogą powstać problemy – i to całkiem spore. Warto więc wiedzieć “co w takich sytuacjach”. A jeszcze bardziej warto pomyśleć o tym wcześniej.

Dlatego właśnie (w nowym roku akademickim) będą wpisy  gościnne. W formie wywiadów z prawnikami, którzy zajmują się w swojej codziennej praktyce bardzo różnymi dziedzinami prawa.

Pierwszy z takich wpisów gościnnych już za parę dni.

Zapraszam więc wszystkich do lektury.

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez adwokat Katarzyna Skowrońska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  demoldo 8 października, 2014 o 18:13

  zdecydowanie czekam na kolejne wpisy, mam obecnie spore problemy właśnie ze spadkiem po dziadku i osobami, które próbują bezpodstawnie się pod niego podłączyć… mam nadzieję, że następne wpisy coś mi rozjaśnią, pozdrawiam

  Odpowiedz

  poprawniej 9 października, 2014 o 22:33

  brzmi zachęcająco… 🙂

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyna Skowrońska w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: