Skip to content
Menu
mniej niż minuta min

Życie jest jak …

Jako iż mamy jeden z naszych polskich wspaniałych “długich weekendów” wpis dotyczący uzasadnienia uchwały Sądu Najwyższego w przedmiocie darowizny na wypadek śmierci będzie musiał chwilkę poczekać.

Długi weekend to doskonały czas na aktywne spędzenie czasu.

Ja bardzo lubię jeździć na rowerze.

We Wrocławiu to naprawdę popularna aktywność.  W wielu miejscach (również w samym centrum miasta) można także takie rowery wypożyczyć.

Ale co to ma wspólnego z tytułem wpisu?

Otóż bardzo dużo – przekonaj się sam. 🙂

IMG_4314

kasia-blog-spadkowy

Jestem adwokatem. Prowadzę kancelarię adwokacką we Wrocławiu. W swojej praktyce zajmuję się sprawami z zakresu prawa spadkowego. Doświadczeniem zdobytym w trakcie aplikacji adwokackiej oraz na salach sądowych dzielę się z Czytelnikami w ramach tego bloga.

Zobacz spis treści

Zajrzyj na mój drugi blog

razem-czy-osobno2

SZUKAJ

Tematy główne

Artykuły

ARCHIWUM WPISÓW

Archiwa

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez adwokat Katarzyna Skowrońska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się wiedzą bezpłatnie. Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie. Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  1 Comment

  1. Grzegorz
   24 czerwca 2014 @ 10:11

   Szkoda, że na co dzień nie można pozwolić sobie na chwilę relaksu na rowerze. W Lublinie najbardziej popularnym kierunkiem rowerowych przejażdżek jest Zalew Zemborzycki, niestety w weekendy ruch rowerowy jest na tyle duży, że odbiera to przyjemność z jazdy.
   A jak wygląda to we Wrocławiu?

   Reply

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *