Skip to content
Menu
mniej niż minuta min

Zastanów się, zanim podpiszesz …

Po raz kolejny mówię (piszę) : przed podpisaniem umowy (ugody) zastanów się, pomyśl co chcesz osiągnąć, a przede wszystkim pomyśl, czy rozumiesz wszystkie zapisy tego, co chcesz podpisać…

Piszę to po raz kolejny, bo po raz kolejny spotkałam się z sytuacją, kiedy ktoś nieświadomie podpisał niekorzystną dla siebie umowę,  choć istniało wiele innych rozwiązań.

Wszystko co podpisujesz, ma swoje konsekwencje.

Niestety w większości przypadków bardzo trudne do odwrócenia.

kasia-blog-spadkowy

Jestem adwokatem. Prowadzę kancelarię adwokacką we Wrocławiu. W swojej praktyce zajmuję się sprawami z zakresu prawa spadkowego. Doświadczeniem zdobytym w trakcie aplikacji adwokackiej oraz na salach sądowych dzielę się z Czytelnikami w ramach tego bloga.

Zobacz spis treści

Zajrzyj na mój drugi blog

razem-czy-osobno2

Szukaj

Tematy główne

Artykuły

Archiwum wpisów

Archiwa

W czym mogę Ci pomóc?

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez adwokat Katarzyna Skowrońska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się wiedzą bezpłatnie. Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie. Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *