Skip to content
Menu
mniej niż minuta min

E-book już wkrótce

Wpisów jest już całkiem sporo. I będzie więcej. Ale będzie też coś więcej.

Będzie e-book. Po to, abyś informacje o wszystkich istotnych kwestiach związanych z prawem spadkowym miał w jednym miejscu.

Jako iż tych kwestii jest naprawdę sporo, e-book będzie składał się z trzech części. (jako, iż lubię Trylogie, najbardziej tę Tolkiena)

Pierwsza część będzie dotyczyć spraw najbardziej podstawowych – tj. dziedziczenia na podstawie ustawy i testamentu. To są podstawy, ale niestety wciąż treść przepisów budzi wiele wątpliwości. Z tej części dowiesz się (lub sobie przypomnisz) m.in. dlaczego nie należy sporządzać testamentów wspólnych oraz jakie są podstawy aby wydziedziczyć spadkobiercę ustawowego.

A w kolejnej części e-booka będzie m.in. o stwierdzeniu nabycia spadku i sposobach przeprowadzania działu spadku.

kasia-blog-spadkowy

Jestem adwokatem. Prowadzę kancelarię adwokacką we Wrocławiu. W swojej praktyce zajmuję się sprawami z zakresu prawa spadkowego. Doświadczeniem zdobytym w trakcie aplikacji adwokackiej oraz na salach sądowych dzielę się z Czytelnikami w ramach tego bloga.

Zobacz spis treści

Zajrzyj na mój drugi blog

razem-czy-osobno2

SZUKAJ

Tematy główne

Artykuły

ARCHIWUM WPISÓW

Archiwa

W czym mogę Ci pomóc?

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez adwokat Katarzyna Skowrońska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się wiedzą bezpłatnie. Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie. Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *