Slider

Życie pisze różne scenariusze

Życie pisze różne scenariusze.

Niestety, nie na wszystko masz wpływ.

Ale – mimo wszystko są rzeczy, o których możesz świadomie decydować.

Tak. Wiem. Słyszałeś może i różne historie o trwających wiele lat sprawach sądowych, rodzinach, które po zakończeniu takich spraw nigdy już się nie pogodziły i nic nie było tak jak wcześniej,  o dorosłych dzieciach, które po śmierci jednego z rodziców zakładały sprawy o dział spadku domagając się spłat, o rodzeństwie procesującym się całymi latami o zachowek, o “wyciąganiu” przed sądem wszystkich historii rodzinnych sprzed wielu, wielu lat…

Słyszałeś takie historie, ale wiesz, że przecież w Twojej rodzinie coś takiego na pewno nigdy by się nie zdarzyło.

Oczywiście – zakładam, że wszystko będzie dobrze.

Bo przecież nie jest tak, iż w każdym przypadku jest nieciekawie, a wszyscy od razu wnoszą pozwy do sądu.

Nie zamierzam nikogo straszyć, czy też przekonywać że ktoś z bliskiej rodziny mógłby postąpić wobec Ciebie nie w porządku.

Tylko że… jeszcze raz rzuć okiem na tytuł tego wpisu.

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Drela Wrzesień 14, 2018 o 12:22

Odziedziczylam spadek po zmarłym bracie ..on po śmierci odziedziczył po ojcu wraz z bratem który przyjął spadek po ojcu z dobrodziejstwem inwentarza ..teraz była sprawa i było ze spadek po zmarłym ojcu dziedzicza obaj bracia ..to teraz jeśli ja odziedziczylam po bracie to również należę do spadku po ojcu ..co mam zrobić złożyć pismo i dołączyć postanowienie ..proszę o podpowiedz.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł. Jednak jeśli chcesz w ten sposób poprosić mnie o pomoc, skorzystaj z zakładki Kontakt.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: